Skip links

Hakkımızda

2002


Yılında faaliyete geçen FMS Mühendislik; İnşaat, Endüstriyel Su Arıtma ve Nargile Kömürü üretimi alanlarında hizmet vermektedir. İzmir Bornova bölgesindeki 2000 m2 üretim tesisimizde, Afrika ‘da kurduğumuz karbonize tesislerimizde karbon haline getirdiğimiz Hindistan cevizi kabuğunu presleyerek nargile kömürü haline getiriyoruz. Çeşitli Meyve kabuklarından ve çekirdeklerinden karbonize ettiğimiz diğer ham maddeler ile de mangal kömürü yaparak , çevreyi koruyor ve önemsiyoruz.

Afrika’daki tesislerimizde özenle karbonlaştırıp Hindistan cevizi kabuğunu Türkiye’deki fabrikamızda işleyip küp haline getirdikten sonra nemini tam otomatik kurutma fırınımızda alarak sonrasında kendi tasarımımız olan tam otomatik paketleme makinası ile 250 gr. - 500 gr. - 1 kg . - 1.5 kg’lık kutulara paketleyerek müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Nargile ve Mangal Kömürlerimizi marka tescili firmamıza ait olan Ecogreen ve Coco Joy markası ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin kullanımına sunarken sektörün önde gelen birçok firmasına da kendi markalarıyla paketleme yapmaktayız.

Yıllık 3.000 ton üretim kapasitemiz ile yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılıyoruz.

This website uses cookies to improve your web experience.