Hakkımızda

ECO GREEN

Firmamız FMS Mühendislik bünyesinde İzmir merkezli olarak 2003 yılında kurulmuştur. Yem fabrikası kurulumu ve donanım ithalatı, yeşil atık işleme, geri dönüştürülmüş katı yakıt gibi konular ile ticaret hayatına başlamıştır. Mevcut kuruluş amacını devam ettirirken geleceğin en büyük sorunu olan su kaynaklarının azalması ve kirlenmesi üzerine hizmet bünyesine Eco Green markası adı altında su teknoloji ürünlerini katmıştır.

Standart muslukları fotoselli hale getirerek israfı önleyen ilk ürünün yanına Türkiye ve Orta Doğu temsilciliklerini aldığı birçok marka ve ürünle su tasarruf ürünleri gamını genişletmiştir. Bu konuda aldığı teşekkür ve takdir üzerine doğal ürünleri de bünyesine katmıştır.

Kirlenen su kaynaklarının değerlendirilmesi ve kullanımı üzerine eğilen firmamız su arıtma ve yumuşatma sistemlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Endüstriyel ve bireysel kullanıma uygun ters osmoz, su yumuşatma cihazları ve manyetik kireç önleyici ürünlerin tanıtım ve satışının yanı sıra, projelendirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Önümüzdeki günlerde su kalitesini arttırıcı çeşitli ürünlerin satışına da başlayacak olan firmamız, geleceğimiz olan suyun doğru ve kaliteli kullanımı için mücadelesine devam edecektir. Doğanın bize sağladığı mucizeleri en iyi şekilde kullanmaya ve korumaya çalışıyoruz.

Biz dünyamızı önemsiyoruz, sizlerin de önemsediğinin farkındayız.